Aktualności

Po męsku o zdrowiu z Arturem

Redakcja | 23 września 2019
arturrakowski arturtestuje

Artur Rakowski to ojciec i farmaceuta, w wolnym czasie jest propagatorem zdrowego stylu życia. Testował naszego Asystenta! Co o nim myśli?

ArturRakowski.pl, czyli po męsku o zdrowiu

Założyciel bloga ArturRakowski.pl – po męsku o zdrowiu, gdzie właśnie jako ojciec i farmaceuta, uzupełnia braki w internecie w kategorii “męskie treści o zdrowiu”, których, jak sam twierdzi, jest zdecydowanie za mało.

Bez krępacji:

  • pisze w nim o zdrowiu swoim i swoich najmłodszych, 
  • przeprowadza wywiady z inspirującymi ojcami 
  • testuje sprzęt medyczny i nowoczesne technologie medyczne – w ramach serii #arturtestuje pojawiła się recenzja Asystenta

Jak jeszcze Artur promuje zdrowie?

Artura można spotkać w szkołach rodzenia, fundacjach i prozdrowotnych ruchach miejskich, gdzie prowadzi wykłady.

W internecie, poza swoim blogiem, ściśle współpracuje z Marcinem Korczykiem na blogu PanTabletka.pl. Nie znacie Pana Tabletki? To chyba największy blog o świadomym leczeniu w Polsce! 

Możecie dołączyć do grupy na Facebooku dla rodziców i sięgnąć po wiele cennych rad od Artura i Marcina.

Gdziekolwiek Artur się nie pojawia, przekazuje nam wiedzę o zdrowym stylu życia. Jego motto to “Kto chce rozpalać innych, sam musi płonąć”, które mówi o nim wszystko 🙂

#arturtestuje Asystenta Cukrzyca.pl

Ze względu na prozdrowotną działalność Artura, odezwaliśmy się do niego z prośbą o przetestowanie Asystenta! 

Bardzo zależało nam na jego obiektywnej opinii.

Czy spodobało mu się narzędzie dla diabetyków?

“To co wzbudziło we mnie ochy i achy jest podpowiadanie cukrzykowi, ile insuliny powinien podać sobie w danej chwili. To już jest medycyna 2.0!”

Mamy nadzieję z Arturem pracować nad naszymi kolejnymi projektami. Jeśli nie śledzicie jego bloga, koniecznie zobaczcie, co pisze o zdrowiu i ojcostwie.

O autorze Redakcja

Cukrzyca.pl, jeden z wiodących portali gromadzący wiedzę o cukrzycy, który powstał z myślą o osobach chorych na cukrzycę szukających wsparcia oraz informacji na temat choroby. Artykuły, poradniki i materiały informacyjne są tworzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak: diabetologia, dietetyka, psychologia i edukacja diabetologiczna.

Przeczytaj także

Cukrzyca po COVID-19 może ustąpić