Aktualności

Wielkanocna Piątka w Biegu Po Zdrowie dla Mikołaja

Redakcja | 20 lutego 2020
wielkanocna piątka w biegu po zdrowie

Na początku kwietnia rusza Bieg Po Zdrowie dla Mikołaja! Weźcie udział w Wielkanocnej Piątce i zbierzcie pieniądze na uratowanie Mikołaja!

Jak wziąć udział w biegu Wielkanocna Piątka?

Zapraszamy do udziału w marszu lub biegu wirtualnym charytatywnym dla Mikołaja, który odbędzie się od 1-5 kwietnia 2020 roku.
Na bieg zapisać się można bezpośrednio na stronie internetowej biegu.

Aby wziąć udział w biegu, należy wpłacić opłatę startową- minimum 35 zł.
Za tę kwotę każdy uczestnik otrzyma odlewany medal, potwierdzający udział w akcji.

Pomagajmy potrzebującym biegając!

Organizacja poprzedniej akcji dla Tosi pokazała, że coraz więcej osób angażuje się aktywnie w pomoc dzieciom, dbając o własne zdrowie poprzez udział w marszu lub biegu po zdrowie. To fantastyczny pomysł!

Mikołaj 11 lutego skończył 2 latka i od narodzin nie słyszy – cierpi na rzadką chorobę – mikrocję z atrezją.

Zaczęliśmy szukać pomocy po całym świecie i trafiliśmy na lekarzy ze Stanów Zjednoczonych. Dlaczego Stany, a nie Polska? Wykorzystywana tam metoda powoduje, że uszka po rekonstrukcji wyglądają normalnie, a pierwsza operacja może się odbyć już przed 4. urodzinami i zakłada również próbę odbudowy kanału słuchowego. Amerykańscy specjaliści zakładają dwa zabiegi, u nas w kraju byłoby ich więcej, z większym ryzykiem wystąpienia powikłań – pisze Szymon Kwiek, tata chłopca (1).

Mamy nadzieję, że Wasz udział w akcji pozwoli zebrać środki na leczenie Mikołaja. Czasami miłe słowa i zainteresowanie akcją znaczy więcej niż przysłowiowa złotówka.

Gorąco zachęcamy do wsparcia tej akcji.

Zacznij skutecznie zarządzać swoją cukrzycą!

AppStore GooglePlay

Literatura

  1. https://gloswielkopolski.pl/mikolaj-od-urodzenia-nie-slyszy-szansa-dla-niego-jest-operacja-w-los-angeles-potrzeba-700-tys-zl/ar/c14-14633369
O autorze Redakcja

Cukrzyca.pl, jeden z wiodących portali gromadzący wiedzę o cukrzycy, który powstał z myślą o osobach chorych na cukrzycę szukających wsparcia oraz informacji na temat choroby. Artykuły, poradniki i materiały informacyjne są tworzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak: diabetologia, dietetyka, psychologia i edukacja diabetologiczna.

Pobierz darmową aplikację dla diabetyków i odbierz nasze wsparcie!

AppStore GooglePlay
Przeczytaj także

Cukrzyca Wspiera Tarczycę Świadomą Dietą

DARMOWY PREZENT!!!

    Skip to content