Aktualności

Cukrzyca Tech Fest 2021: Największa konferencja o technologii

Redakcja | 10 sierpnia 2020
cukrzyca tech fest 2021

W dniach 27-28 marca 2021 roku, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, odbędzie się pierwsza edycja największej polskiej konferencji dotyczącej technologii dla diabetyków – Cukrzyca Tech Fest 2021

Idea konferencji Cukrzyca Tech Fest 2021

XXI wiek przyniósł nam wiele nowoczesnych rozwiązań dla diabetyków. Pompy, CGMy, inteligentne peny i wreszcie – systemy zamkniętej pętli cukrzycowej. Technologia ma jednak to do siebie, że potrafi nas przerosnąć, dlatego często szukamy wsparcia wśród społeczności, wiedzy, instrukcji czy też pomocnej dłoni.

Konferencję Cukrzyca Tech Fest tworzona jest właśnie dla Was – żeby ułatwić wejście w świat “diabtech”, dzielić się wiedzą oraz po prostu spotkać przyjazną nam osobę, z tymi samymi problemami.

Program konferencji Cukrzyca Tech Fest 2021

W ramach dwudniowych aktywności dostępne będzie nieduże EXPO z wystawcami ze świata diabetologii, na które wstęp będzie darmowy po wcześniejszej rejestracji.

Ponadto, pierwszego dnia konferencji odbędzie się seria wykładów polskich i zagranicznych prelegentów. Dotyczyć będą codziennego życia z technologią czy inspiracji.

Drugiego dnia odbędą się warsztaty z dietetyki, psychologii oraz budowania samodzielnych systemów zamkniętej pętli cukrzycowej AndroidAPS oraz Loop.

Partnerem strategicznym konferencji została firma Roche Diabetes Care Polska.

Rejestracja na konferencję

Wszystkie informacje dotyczące konferencji można znaleźć na stronie https://cukrzyca.tech

O autorze Redakcja

Cukrzyca.pl, jeden z wiodących portali gromadzący wiedzę o cukrzycy, który powstał z myślą o osobach chorych na cukrzycę szukających wsparcia oraz informacji na temat choroby. Artykuły, poradniki i materiały informacyjne są tworzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak: diabetologia, dietetyka, psychologia i edukacja diabetologiczna.

Przeczytaj także

Nowe leki refundowane w cukrzycy – maj 2019