Aktualności

Aktywni diabetycy z pasją – Michał Jeliński wielokrotny mistrz świata

Redakcja | 6 października 2017
aktywni diabetycy Michał Jeliński mistrz świata

Zachorowałeś na cukrzycę masz wrażenie, że właśnie zawalił Ci się świat, cukrzyca zniszczy wszystko to co do tej pory lubiłeś, a Ty nie będziesz mógł czerpać więcej z życia garściami?

Nic bardziej mylnego! To od Ciebie zależy co dalej zrobisz i jak pokierujesz swoją chorobą!

Cukrzyca istotnie wymaga Twojego zaangażowania i wiele uwagi, jednocześnie przy odpowiedniej samodyscyplinie i dobrym zarządzaniu swoją chorobą, nie przeszkodzi Ci w realizacji Twoich życiowych marzeń i celów. Zobacz wywiad z Michałem Jelińskim i tym samym przekonaj się, jak radzą sobie sławni sportowcy i ludzie z pasją mimo cukrzycy.

Michał Jeliński – polski wioślarz, czterokrotny mistrz świata, konkurencji czwórek podwójnych mężczyzn. Założyciel Fundacji ActiveDiabet, w której zachęca diabetyków do aktywnego stylu życia.

Zacznij skutecznie zarządzać swoją cukrzycą!

AppStore GooglePlay
O autorze Redakcja

Cukrzyca.pl, jeden z wiodących portali gromadzący wiedzę o cukrzycy, który powstał z myślą o osobach chorych na cukrzycę szukających wsparcia oraz informacji na temat choroby. Artykuły, poradniki i materiały informacyjne są tworzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak: diabetologia, dietetyka, psychologia i edukacja diabetologiczna.

Pobierz darmową aplikację dla diabetyków i odbierz nasze wsparcie!

AppStore GooglePlay
Przeczytaj także

Jak będą wyglądać szczepienia w nadchodzącym sezonie?

DARMOWY PREZENT!!!

    Skip to content