Aktualności

Druga edycja Cukrzyca Tech Fest 2022 już wkrótce!

Redakcja | 14 lutego 2022
Cukrzyca tech fest 2022 konferencja

5 marca 2022 roku, w formie spotkania online, odbędzie się druga już edycja największej polskiej konferencji dotyczącej technologii dla diabetyków – Cukrzyca Tech Fest 2022

Jest to konferencja zorganizowana przez pacjentów w ramach inicjatyw internetowych społeczności. Od pacjentów dla pacjentów, prostym językiem, dla każdego.

Jaka jest idea konferencji Cukrzyca Tech Fest 2022?

XXI wiek przyniósł nam wiele nowoczesnych rozwiązań dla diabetyków.

Pompy, CGMy, inteligentne peny i wreszcie – systemy zamkniętej pętli cukrzycowej. Technologia ma jednak to do siebie, że potrafi nas przerosnąć, dlatego często szukamy wsparcia wśród społeczności, wiedzy, instrukcji czy też pomocnej dłoni. Właśnie dlatego powstała  ta konferencja. Cukrzyca Tech Fest została stworzona właśnie dla Was – żeby każdemu ułatwić wejście w świat “diabtech”, dzielić się wiedzą oraz po prostu spotkać przyjazną nam osobę, z tymi samymi problemami.

Na konferencję zapraszamy nie tylko diabetyków, nie tylko ludzi “z branży”, ale również członków rodzin osób chorych na cukrzycę. Po to, aby lepiej zrozumieli technologiczne procesy, które zachodzą w 24. godzinach diabetyka. Jak on musi sobie radzić ze swoją codziennością?

Jaki będzie program konferencji Cukrzyca Tech Fest 2022?

W ramach całodziennej aktywności online swoją obecnością zaszczycą nas wspaniali Polscy prelegenci.

“Zapraszamy ludzi, którzy są bardzo blisko technologii z różnych dziedzin życia cukrzyka. Na ten moment trwają jeszcze negocjacje z prelegentem zagranicznym” przekazuje Jarosław Jerry Gilewicz – główny organizator wydarzenia.

Wstęp będzie darmowy po wcześniejszej rejestracji. Swoją obecnością w tej edycji w roli prelegenta zaszczyci nas przede wszystkim Diabetolog – Dr. Andrzej Gawrecki. Nie zabraknie naszych wspaniałych influencerek – Diab Mom oraz Diabetic Crossfit Girl.

“Bardzo mocnym punktem całej agendy będzie niewątpliwie występ pani Teresy Benbenek-Klupy z firmy Ascensia Diabetes Care Poland” – głównego partnera Cukrzyca Tech Fest. Pani Teresa ma przeogromną wiedzę o sprzęcie, sama jest na pompie z technologią pętli zamkniętej” dodaje Jerry.

Niewątpliwie ciekawą prelekcją będzie występ Przemysława Majewskiego, CEO DLabs. Przemek na co dzień prowadzi Software House specjalizujący się w sztucznej inteligencji. Opowie o szansach zastosowania AI w terapiach dla cukrzyków.

Agenda konferencji

09:15

Otwarcie

09:30

Jest 39 CGMów na świecie, a my mamy 4…
Jarosław Jerry Gilewicz – Cukrzyca Tech

10:10

Narzędzia pozwalające uzyskać jak najlepszą kontrolę glikemii podczas ciąży w cukrzycy typu 1, 2 oraz cukrzycy ciężarnych.
Anna Jastrzębska – Diab Mom

10:50

Współpraca z technologicznym pacjentem
dr n. med. Andrzej Gawrecki Diabetolog

11:30

Przerwa

12:00

Nowoczesne technologie a aktywność z cukrzycą
Zuzanna Jasek – diabetic_crossfitgirl

12:40

Dokładność CGM 
Teresa Benbenek-Klupa – Ascensia Diabetes Care

13:20

Przerwa 30″

13:50

AI – szanse dla cukrzyków 
Przemysław Majewski DLabs

14:30

TBA

15:10

Zakończenie
Jarosław Jerry Gilewicz – Cukrzyca Tech

Jak zarejestrować się na Cukrzyca Tech Fest 2022?

Wszystkie informacje dotyczące konferencji można znaleźć na stronie https://cukrzyca.tech lub bezpośrednio w serwisie evenea: https://app.evenea.pl/event/CukrzycaTechFest2022/.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna dla każdego, a co najważniejsze, nie trzeba inwestować w nocleg czy transport do innego miasta – wszystkie prelekcje można obejrzeć w swoim własnym domu.

Zacznij skutecznie zarządzać swoją cukrzycą!

AppStore GooglePlay
O autorze Redakcja

Cukrzyca.pl, jeden z wiodących portali gromadzący wiedzę o cukrzycy, który powstał z myślą o osobach chorych na cukrzycę szukających wsparcia oraz informacji na temat choroby. Artykuły, poradniki i materiały informacyjne są tworzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak: diabetologia, dietetyka, psychologia i edukacja diabetologiczna.

Pobierz darmową aplikację dla diabetyków i odbierz nasze wsparcie!

AppStore GooglePlay
Przeczytaj także

Światowy Dzień Cukrzycy – 14 listopada

DARMOWY PREZENT!!!

    Skip to content