Aktualności

Poziomy glikemii na smartwatchu!

Redakcja | 29 czerwca 2023
minimad na smartwatch poziomy glikemii na smartwatchu
Użytkownicy systemu Minimed 780G mogą od teraz zarządzać swoją cukrzycą z poziomu smartwatcha! Aplikacja właśnie pojawiła się w App Store!

Pompa automatycznie dopasowująca podaż insuliny

System Minimed 780G to, jak zapewnia producent, najbardziej zaawansowany technologicznie system leczenia cukrzycy. Diabetycy nareszcie doczekali się pompy, która automatycznie dostosowuje podaż insuliny bazowej oraz koryguje wysokie wartości glikemii. I najważniejsze jest to, że robi to co 5 minut, 24/7.
Dla osób na co dzień korzystających z tradycyjnych pomp insulinowych to nie lada ułatiwenie życia.

Minimed teraz również na Apple™ Watchu!

Od teraz poziomy glikemii użytkownicy Apple™ Watcha mogą monitorować bezpośrednio z poziomu swojego zegarka. Okazuje się bowiem, że najnowsza wersja aplikacji MiniMed™ Mobile, która działa również na zegarkach Apple Watch.

Można już ją pobrać ze sklepu AppStore. Wystarczy mieć zegarek kompatybilny z aplikacją i aplikację MiniMed™ Mobile na swoim telefonie. W łatwy sposób można sprawdzić, czy Wasz zegarek jest zgodny z najnowszą wersją aplikacji.

  1. Wejdźcie na stronę firmy Medtronic
  2. Wybierzcie producenta swojego telefonu.
  3. Wybierzcie model swojego telefonu.
  4. Strona wyświetli Wam informację, czy możecie korzystać z aplikacji na swoim zegarku.

UWAGA: aplikacja w zegarku jest możliwa do pobrania jedynie w wersji MiniMed™ Mobile v. 2.1

Ważna informacja: po aktualizacji aplikacji może być konieczne ponowne sparowanie pompy z telefonem. Aby mieć pewność się, że proces parowania przebiegł pomyślnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji.

Co zobaczymy na zegarku?

Aplikacja MiniMed™ Mobile na zegarku umożliwia nam:

  • sprawdzenie danych pompy
  • oglądanie trendów sensorów
  • podejrzenie czasu spędzonego w glikemii docelowej (TIR)
  • odbieranie alertów hipo- i hiperglikemii

Inne narzędzia dla diabetyków

Pobierz za darmo naszą aplikację Cukrzyca.pl

Aplikacja Cukrzyca.pl to darmowa aplikacja dla cukrzyków, z którą użytkownik dostaje od naszych dietetyków dopasowany plan diety, zintegrowany kalkulator insuliny oraz dziennik samokontroli z wynikami badań, historią poziomów glikemii. Dodatkowo w tej aplikacji dla diabetyków znajdziecie moduł motywacji, z naszymi eksperckimi treściami zarówno w formie tekstowej, jak i spotkań audio z coachami, oraz medytacje, które obniżą Was poziom stresu.

Zacznij skutecznie zarządzać swoją cukrzycą!

AppStore GooglePlay
O autorze Redakcja

Cukrzyca.pl, jeden z wiodących portali gromadzący wiedzę o cukrzycy, który powstał z myślą o osobach chorych na cukrzycę szukających wsparcia oraz informacji na temat choroby. Artykuły, poradniki i materiały informacyjne są tworzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak: diabetologia, dietetyka, psychologia i edukacja diabetologiczna.

Pobierz darmową aplikację dla diabetyków i odbierz nasze wsparcie!

AppStore GooglePlay
Przeczytaj także

Nerki – wielofunkcyjne przedsiębiorstwo oczyszczająco-produkcyjne

DARMOWY PREZENT!!!

    Skip to content